Labirynt w polu kukurydzy i inne atrakcje

Zapraszamy do naszego parku rodzinnego w którym czekają na Państwa różne atrakcje

Nietypowy Park Rodzinny

Jest to absolutna nowość w województwie! Jeden z nielicznych takich parków w Polsce.

We Włodawie 3 km od Jeziora Białego powstał nietypowy park rodzinny, jest tutaj ogromny 3 hektarowy labirynt utworzony z roślin szybko rosnącej kukurydzy osiągającej wysokość ponad 3 metrów. Wysialiśmy mnóstwo nasion, aby kukurydza skutecznie maskowała sąsiednie ścieżki labiryntu oraz wyznaczyliśmy kilkadziesiąt punktów geodezyjnych na polu, dzięki temu powstała prawdziwa plątanina korytarzy o łącznej długości ścieżek ponad 2000 m.

Podejmij wyzwanie i przeżyj przygodę, jakiej jeszcze nie znałeś! Błądzenie i poszukiwanie właściwej drogi oraz ukrytych w polu zwierzątek, zagadek i ciekawych obiektów da Państwu niemałą porcję zabawy i emocji.

Przed wejściem do labiryntu przygotowaliśmy dużo atrakcji dla całych rodzin, między innymi:

Mini golf

Przygotowaliśmy 8 torów do minigolfa o różnym stopniu trudności. Kije dopasowane do wzrostu gracza by czerpać w pełni przyjemność z rozgrywek czy rywalizacji.

Mały labirynt

Przygotowaliśmy 8 torów do minigolfa o różnym stopniu trudności. Kije dopasowane do wzrostu gracza by czerpać w pełni przyjemność z rozgrywek czy rywalizacji.

Strzelanie z łuku

motyw dinozaurów bardzo często spotykany w rozmaitych parkach rozrywki jest idealnie wykorzystywany do zabaw dla dzieci i dorosłych. Przygotowaliśmy specjalne miejsce , w którym będzie można zapolować na dinozaury. Specjalnie skonstruowana grafika będzie celem niełatwym do zdobycia, dodatkowo aby atrakcja była w pełni bezpieczna, strzały zakończone zostały przyssawkami.

Wieżyczka widokowa

Teren na którym znajduję się labirynt jest znacząco pochylony w kierunku rzeki Włodawka. Dzięki temu widoki z niewielkiej i bezpiecznej wieżyczki dadzą pogląd na labirynt jak i piękne widoki.

Dojazd:

Nie chcemy zdradzać wszystkich dostępnych atrakcji, więc jeżeli jesteś ciekaw co na Ciebie czeka to jesteśmy dostępni, gwarantujemy fantastyczną zabawę dla całej rodzinny 🙂

Spływy kajakowe Bugiem
5.0
Na podstawie 84 opinii
powered by Google
nqtaliq3nqtaliq3
15:38 16 Oct 23
Bardzo polecam. Świetna zabawa
Konrad WilkKonrad Wilk
15:09 16 Oct 23
Fajna obsługa i fajne ceny
NataliaNatalia
12:51 15 Oct 23
Serdecznie polecam dla osób które chcą fajnie spędzić czas
Maro JMaro J
15:32 29 Aug 23
Polecam
Adam BrudnickiAdam Brudnicki
11:53 24 Aug 23
Przepiękna trasa z Wołczyn - trójstyk, około 3 h. Rzeką spokojna, a ilość kajakarzy określam mianem rzeki na wyłączność. Organizacja i sprzęt na plus. Polecam
poligon paintballpoligon paintball
08:31 23 Aug 23
Wołczyny-trójstyk granic około 3 h, piękny odcinek, z możliwością zwiedzania trójstyku granic. Polecam w 100%
janusz janikowskijanusz janikowski
20:40 04 Aug 22
Nie czynne wiadomo wojna na ukrainie, a jednak czynne ,informacja z pierwszej ręki ,więc zapraszamy wszystkich chętnych informacje szczegółowe na stronie internetowej napewno warto.
Untrue PlUntrue Pl
08:31 17 Jul 22
Chociaż Włodawa jako miasteczko ma ograniczone ilościowo w obiektach atrakcje turystyczne to okoliczne plenery i rzeka graniczna Bug bardzo temat rekompensują. Jeśli ktoś wypoczywa w okolicy Włodawy to uważam że spływ kajakowy jest wręcz atrakcją obowiązkową, pod warunkiem że się takie rzeczy lubi. Chłopcy obsługujący Krokodylka są sympatyczni i mobilni, zatem jeśli sytuacja polityczna nie storpeduje spływów (są trasy na dwóch granicach) to gorąco polecam!
AgaAga
17:33 22 Jun 21
Super wrażenia! Bug to jedna z piękniejszych rzek na jakich dane mi było kajakować 🙂 Sympatyczny właściciel, pełna profeska! Polecam wszystkim 🙌
js_loader