Paintball i bitwy łucznicze

Gry Paintballowe i Bitwy Łucznicze (Archery Tag)
w Starej Kaflarni we Włodawie

W ofercie posiadamy możliwość organizacji gier Paintballowych oraz bitew łuczniczych (Archery Tag) na terenie Starej Kaflarni we Włodawie. Przygotowaliśmy 2 tory do gier w budynku / ruinach Kaflarni oraz tor zewnętrzny z licznymi przeszkodami. Podczas gry oferujemy opiekę sędziego oraz przygotowaliśmy ciekawe scenariusze gier.

Archery Tag czyli bitwy łucznicze jest to całkowitą nowość. Strzały zakończone pianką pozwalają na cofnięcie się w czasie i rywalizację rodem ze średniowiecznych bitew.

Sprzęt do gry Paintballowej:

Zestaw do gry składa się z półautomatycznego markera, butli wypełnionej sprężonym gazem HP, pojemnika na kulki przymocowanego do markera zwanego hopperem, maski ochraniającej całą twarz oraz ubrania ochronnego i maskującego (munduru). Przed rozpoczęciem gry uczestnicy otrzymują:

Markery paintballowe:

Karabinek wraz z butlą (HP) PLANET EMEK ECLIPSE 100

Maski ochronne:

Obejmujące całą twarz, Bardzo dobrze wyprofilowane, świetnie trzymają się na głowie, a dzięki nieparującej szybce nie sprawiają dodatkowych problemów podczas gry.

Strój maskujący:

Wygodny, nie krępujący ruchów mundur jednoczęściowy (kombinezon).

Scenariusze:

Paintball 2 flagi

2 zespoły składające się z takiej samej liczby graczy, każda ma swoją bazę, w której umieszczona jest flaga. Celem gry jest zdobycie flagi drużyny przeciwnej i przeniesienie jej do swojej bazy. Trafiony zawodnik kończy grę, jeśli niesie flagę zostawia ją w miejscu, w którym został wyeliminowany. Drużyna wygrywa gdy w jej bazie znajdą się 2 flagi.

Czas trwania: ok. 20 minut.

Paintball 1 flagi

2 zespoły składające się z takiej samej liczby graczy, każda ma swoją bazę, z której rozpoczyna grę. Na środku pola w widocznym miejscu umieszczona jest flaga. Celem gry jest zdobycie flagi i przeniesienie jej do bazy drużyny przeciwnej. Trafiony zawodnik kończy grę, jeśli niesie flagę zostawia ją w miejscu, w którym został wyeliminowany.

Czas trwania: ok. 20 minut.

Paintball zasadzka

2 zespoły składające się z takiej samej liczby graczy. Jedna z drużyn ma 5 minut na ukrycie się i przygotowanie zasadzki na terenie pola. Druga drużyna musi znaleźć wszystkich członków drużyny przeciwnej i wyeliminować ich.

Czas trwania: ok. 30 minut.

Paintball 1 flagi

2 zespoły rywalizujące w duchu starożytnych rycerzy i łuczników. W tej średniowiecznej odmianie archery taga, nie ma tradycyjnych flag. Gra polega na zdobywaniu punktów za trafienia i umiejętne korzystanie z łuków zakończonych pianką.

Czas trwania: ok. 30 minut.